הבחירות לכנסת אינן לגיטימיות

24 марта 2021
 להשופט עוזי פוגלמן, יו"ר ועדת הבחירות המרכזית של הכנסת 
 
מתביעת אזרח ישראל אנטולי שיידין
ברצוני להפנות את תשומת ליבך להפרה גסה של חוק יסוד הכנסת על ידי של הכנסת ועל ידיך באופן אישי
:בהתאם לסעיף 7 (אלף) לחוק יסוד הכנסת
רשימת מועמדים לא תורשה להתמודד בבחירות לכנסת, ואדם לא יהיה מועמד לבחירות לכנסת אם, לצורכי רשימת המועמדים, בפעולותיו או :בפעולותיו של אותו אדם, כולל הצהרותיו, אחד הדברים הבאים נוכח, באופן ישיר או עקיף, כדלקמן
:הכחשת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית(1)  
(2) הסתה לגזענות;
(3) תמיכה במאבק מזוין של מדינה עוינת או ארגון טרור נגד מדינת ישראל.
למרות עמדתם הברורה והברורה של המפלגות האורתודוכסיות השוללות את זכותה של המדינה היהודית להתקיים (לפני בוא המשיח), כמו גם מפלגת בל"ד כחלק מהרשימה הערבית המשותפת של ה הם בכל זאת משתתפים באופן קבוע. , בזכות ההכרה של מועצת המנהלים בישראל, במערכות בחירות, עוברות לכנסת ולמפלגות אגודת ישראל, ש"ס מחזיקה בתפקידי שרים ומחפשת מימון תקציבי לאנשי הדומה להם לרעת האינטרסים של האזרחים החוקיים. תוך סירוב להיענות לדרישות הרשויות המחוקקות והמבצעות, והדביקו מאות וירוסים ישראלים שהפכו לקורבנות של התנהגות פלילית זו.
מסיבה זו, בחירות אינן יכולות להיחשב לגיטימיות ומתעלמות על ידי חלק ניכר מהאוכלוסייה לרעת זכויותיהן וחובותיהן החוקיות.
אני מציע לא לכלול את הרשימות וההצבעה של המפלגות שצוינו מהצבעה או להודיע ​​על דחיית הבחירות ל -1 ביוני או בחודשיים על מנת לצמצם את מספר המפלגות ו / או לשלב אותן לגושים גדולים יותר.
אחרת, תישלח תביעה לבית המשפט העליון בדרישה להכיר בבחירות כבלתי לגיטימיות ולהקצות את כל הנזק שנגרם למדינה ולאזרחים על אלה שתרמו למצב זה ועלייך באופן אישי. החוק והסדר הם מעל לכל.
איחולים לבביים. אנטולי שיידין. 22/03/2021 

Комментариев: 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.